Gedragswetenschapper Wijkteams zwangerschapsvervanging

Ben jij klaar voor een uitdagende rol waarbij je als gedragswetenschapper het verschil kunt maken? Bij de Wijkteams Voorne aan Zee zoeken we iemand die niet alleen analytisch is, maar ook een krachtige verhalenverteller. We willen jou de kans geven om deel uit te maken van ons team tijdens een zwangerschapsvervanging.

Gedragswetenschapper

Wat kan jij betekenen in jouw rol als gedragswetenschapper?

Je biedt de collega jeugdzorgwerkers inhoudelijke ondersteuning, methodische werkbegeleiding, deskundigheidsbevordering en eventueel trainingen. Je ondersteunt en coacht de teams. Je geeft richting aan methodiek- en beleidsontwikkeling. Je bewaakt de kwaliteit en output van de uitvoering van de hulp. Je ondersteunt bij crisis en meervoudige complexe casuïstiek. Daarnaast begeleid je veranderkundige processen, zoals het vergroten van de zelforganisatie van teams, en de implementatie van nieuw inhoudelijk beleid.

Hoe ziet jouw team en werkplek eruit?

De gemeente Voorne aan Zee heeft 5 wijkteams. Je maakt deel uit van het team van gedragswetenschappers en teammanagers in de regio Voorne-Putten/Goeree-Overflakkee. Elke gedragswetenschappelijk werker levert zijn/haar aandeel in de methodiekontwikkeling. Het team gedragswetenschappers heeft met elkaar intervisie en je neemt deel aan overstijgende vakgroepen. Jouw kwaliteiten, creatief, ondernemend, besluitvaardig, oplossingsgericht, afstemmend, een goed luisterend oor en gericht op samenwerken zijn een mooie aanvulling op ons team. Het huidige team bestaat uit 14 mensen, uiteenlopende expertise en ervaring en achtergrond, kritisch, ondernemend gericht op vernieuwing.

Wat bieden we jou?

omdat jij goed voor onze collega's en cliënten zorgt, zorgen we ook goed voor jou! Dat blijkt ook uit onze arbeidsvoorwaarden, we bieden je:

 • een functie als gedragswetenschapper
 • een salaris van minimaal € 3.786,70 tot maximaal € 5.722,20 bruto per maand (gebaseerd op een 36-urige werkweek, schaal 11 conform de cao Jeugdzorg);
 • een arbeidsovereenkomst voor de duur van de zwangerschapsvervanging voor 26 uur per week;
 • naast 8% vakantiegeld ontvang je een eindejaarsuitkering van 8,3% over het bruto jaarsalaris;
 • een scholingsbudget en vakinhoudelijke trainingen. Enver is CEDEO en CRKBO erkend en biedt SKJ-geaccrediteerde trainingen aan;
 • als professional via En.Verder de mogelijkheid tot extra coaching en/of supervisie;
 • een sterk team waar veel kennis en ervaring is en waar jij de ruimte krijgt om te leren en te ontwikkelen;
 • inhoudelijke werkbegeleiding door een ervaren gedragsdeskundige, daarnaast krijg je een buddy toegewezen;
 • de mogelijkheid om gedeeltelijk thuis en op kantoor te werken;
 • een laptop en telefoon.

Los hiervan bieden wij je uiteraard nog veel meer. Bekijk hier al onze arbeidsvoorwaarden.

Wat bied jij ons?

 • Je hebt een wo diploma (orthopedagogiek of (ontwikkelings) psychologie) en je bent SKJ geregistreerd of bij een andere branche (bijv. GGZ).
 • Ervaring in het werken met Geweldloos Verzet en de JIM methode is een pré
 • Je hebt ervaring met het coachen en begeleiden van collega’s en bent systematisch en oplossingsgericht.
 • Oplossingsgericht, flexibel, stressbestendig, relativeringsvermogen, besluitvaardig, een goed luisterend oor en gericht op samenwerken uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden.
 • Alle gedragswetenschappers en gebiedsmanagers draaien bereikbaarheidsdiensten voor geheel Enver, dit is maximaal 2 keer per jaar.

Waarom bij ons werken?

Wij kunnen de tekst nog véél langer maken, maar liever laten we een toekomstige collega Renee aan het woord: “Binnen het gebiedsteam werk je met verschillende disciplines, expertises en externe partijen. Meervoudige partijdigheid hierin is een belangrijk onderdeel van je werk gezien er meerdere belangen zijn en het belang van de cliënt centraal staat. De werkzaamheden zijn afwisselend. Naast individuele werkbegeleiding en consultatie ben je ook verantwoordelijk voor het begeleiden van de casuïstiekbijeenkomsten.”

Ben je benieuwd naar wat onze gedragsdeskundige zeggen over het werken bij Enver? Bekijk het filmpje: Gedragswetenschapper.

Zijn we een match?

Herken jij jezelf in dit profiel en ben jij onze nieuwe collega? Wacht dan niet langer en solliciteer via onderstaande sollicitatiebutton. Zodra de juiste sollicitant is gevonden sluit de vacature, reageer dus zo snel mogelijk.

Spreken we je snel?

Wil je eerst nog meer weten over wat deze functie zo bijzonder maakt? Neem dan contact op met Saskia Schild (gebiedsmanager) contact opnemen via (06) 43 08 56 86 of met Patricia Berkenbosch (recruiter) via (06) 43 08 18 28. We beantwoorden graag al jouw vragen.

Samen.Sterker.Verder daar staan we voor bij Enver. Wij verwelkomen sollicitaties van kandidaten ongeacht geslacht, etniciteit, religie, leeftijd, seksuele oriëntatie(s) en achtergrond.

Wij zoeken graag zelf onze nieuwe collega. Bureaus hoeven dus geen contact op te nemen.

Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Over Enver

Enver biedt passende jeugd- en opvoedhulp daar waar het nodig is: thuis, op school of in de wijk. Daarbij gaan we uit van de eigen kracht en verantwoordelijkheden van gezinnen, jongeren en hun sociale netwerk. Dit doen we met 1700 geweldige collega's die zich iedere dag voor 100% inzetten. Samen werken we eraan dat kinderen, jongeren en hun ouders of opvoeders weer sterker verder kunnen.

Meer over Enver
Contactgegevens

Enver
Lichtenauerlaan 222-228
3062 ME Rotterdam

085 486 70 70
sollicitatie@enver.nl